Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta, porady dla graczy w grze Among Us są na wagę złota. Angażując się w grę o takiej popularności, warto jednak nastawić się nie tylko na zabawę, ale również na naukę. Among Us można pobrać na telefon z Androidem oraz iOS za darmo. 

Wskazówki do gry Among Us 

Mimo dostępności płatnych elementów warto rozpocząć od trybu Free Play, aby dobrze zapoznać się z mechaniką. Dzięki temu gra będzie bezstresowa, a przechodzenie jej jedynie przyjemne. Jeżeli gra będzie uruchamiana na PC, warto włączyć tryb myszki z klawiaturą, bo jedynie taki gwarantuje maksymalny komfort, podczas którego sterowanie graczem i użytkowanie mapy jest możliwe w jednym momencie. 

Gracz nie zawsze musi się udzielać w głosowaniu, jeśli boi się, że się na coś narazi i nie jest pewien, kto jest winowajcą. Drugim sposobem na poczucie się pewniej jest poruszanie się z innymi graczami w grupach. Jednak zawsze należy się współgraczom przyglądać, ponieważ niektórzy z nich tylko udają, że wykonują daną misję. Ostatnia przydatna porada to nie nadużywanie dziur w podłogach w celu ucieczki. 

Dostępna jest na platformy: iOS, Android, PC. 

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Porady

Phasmophobia

Wreszcie coś dla fanów prawdziwych, mrożących krewwżyłach horrorów.Porady…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.