Informacje

Armored Warfare – informacje, newsy, opis

Informacje o grze Armored Warfare. Gra została wyprodukowana przez studio Mail.ru i wydana w 2015 roku przez My.com. Jest to gra o współczesnych czołgach i jest jedyną grą, która zawiera nowoczesne pojazdy pancerne.

Dla fanatyków militariów

W grze jest możliwość zagrania pojazdami z XXI wieku, które posiadają nowoczesne uzbrojenie. To gra dla każdego fanatyka militariów. W grze jest ich odpowiedni wybór i można pojeździć sobie najrozmaitszymi wirtualnymi pojazdami pancernymi. W Armored Warfare mamy bardzo duże i rozległe mapy, na których liczy się taktyka i strategia. Istotna jest umiejętność strzelania w konkretne elementy czołgów czy pojazdów. Dzięki temu mamy szanse na szybką eliminację przeciwników.

Niestety gra cierpi obecnie na małą ilość graczy. Próba eksperymentów na grze przez producentów wywołała oburzenie i spadek ilości graczy. Armored Warfare jest grą bardzo trudną, co nie zadawala większości graczy, którzy przychodzą tutaj ze świata World of Tanks gdzie czołgi i mechanika żądzą się swoimi łatwiejszymi prawami.

Gra wymaga pewnego ogrania i umiejętności celowania w przeciwników, więc aby zachęcić więcej graczy, producenci zaczęli wprowadzać system, który miałby zapobiegać totalnej dominacji dobrego gracza nad słabszym. Niestety nie wyszło tak, jak zakładali i w rezultacie w grze jest właśnie mało graczy. Dodatkowo gra cierpi na różne błędy i niedopracowania, a studio obecnie bardzo mało ingeruje w rozwój platformy. Jednak przewidujemy, że przyszłość gry jest raczej dobra, gdyż jak dotąd nie ma tak rozwiniętej graficznie i mechanicznie konkurencji, w której gra się nowoczesnymi pojazdami.

Gra dostępna na: PC, Xbox one, Ps4.

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.