Porady

Battlefield 4 porady, newsy, opis

Battlefied 4 to gra głównie online, przez co gramy z innymi graczami na serwerze. Są to „żywi” przeciwnicy, którzy działają inaczej niż zaprogramowana gra. Są w związku z tym trudniejszym, bo nieprzewidywalnym przeciwnikiem. Przeczytaj najważniejsze porady dla graczy Battlefied 4.

Broń

Na samym początku polecam nauczyć się strzelać na poligonie. Po co denerwować się rozgrywając normalny pojedynek. Należy zsynchronizować ruch postaci do ruchu broni. Musicie się nauczyć kontrolować odrzut broni, co jest tutaj kluczem do sukcesu. Gdy się już trochę poduczycie na poligonie, to wejdźcie na zwykły mecz.

Szturmowiec

Na samym początku polecamy klasę szturmowca, ponieważ to on posiada najlepszą broń do walki z piechotą. Jest to broń szybkostrzelna, celna oraz dość stabilna. Dzięki połączeniu tych cech dostajemy narzędzie najlepiej sprawdzające się w walce „na blisko”.

Szturmowiec jest jednocześnie medykiem, który posiada ekwipunek do podnoszenia i leczenia swoich sojuszników. Dzięki tej funkcji możecie być bardziej przydatni w drużynie. Nie zapominajmy, że gra zespołowa to nieodzowna część Battlefielda i klucz do sukcesu.

Latanie i jeżdżenie pojazdami

Pojazdy są ważnym elementem gry. Posiadają bardzo duży wpływ na losy bitwy. Każda osoba, która potrafi dobrze grać za sterami jakiegoś pojazdu, jest w stanie ustawiać gry. Tak więc, oprócz opanowania klasy żołnierza, warto również ujarzmić jakiś pojazd czy to lotniczy, czy naziemny. Każdy z nich ma swoje określone funkcje i zadania. Dlatego przed rozpoczęciem gry na serwerze, wejdźcie na poligon i nauczcie się najpierw podstawowych ruchów, potem strzelania, a na końcu wejdźcie na serwer i „róbcie wynik” – tak samo, jak w przypadku piechoty. Tutaj aby wygrywać, również ważna jest współpraca i gra zespołowa.

Jeżeli chcecie się dokształcać, to proponujemy skorzystać z jakiegoś forum lub kanału na YouTube. Warto podejrzeć jak inni grają.

Warto jest również dla lepszego efektu naszej rozgrywki, znaleźć sobie jakiś „pusty” serwer z daną mapą i poćwiczyć sobie np. latanie helikopterem. Zobaczcie jakie budynki mogą nas dobrze chronić, poćwiczcie manewrowanie między nimi itp. Gra dostępna na: PC, PS3, PS4, XBOX ONE, XBOX 360.

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.