Porady

Before We Leave

Przyjemna, nowoczesna strategia, w której przyjdzie nam swoje miasto stawiać na heksagonalnej siatce. Naszym zadaniem jest zbudowanie cywilizacji od nowa, ponieważ została ona zniszczona. Porady dla graczy w grze Before We Leave będą przydatne dla wszystkich, którzy chcą się w rozgrywkę zaangażować. Before we Leave to świeże spojrzenie na apokaliptyczny świat, który jest odbudowywany w bardzo uroczy sposób. W grze nie ma przemocy, a przerażający widok końca świata nie występuje. Obrazy, jakie spotkamy, są pastelowe i urocze, dzięki czemu bardzo łatwo jest popaść w optymistyczny nastrój.


Wskazówki do gry Before We Leave


Zasady są dosyć proste. Pozyskujemy surowce ze wszystkiego, z czego jesteśmy w stanie i rozwijamy się, dzięki nim budując kolejne budowle, wzmacniając je i ulepszając. Rozwijamy się technologicznie i pniemy w górę, ale tylko do momentu, w którym surowce z okolic się nie skończą i nasz rozwój nie stanie w miejscu. To jednak nie koniec naszej gry. Później musimy skolonizować kolejny kontynent i rozpocząć działania na takiej samej zasadzie. Na kolejny kontynent dostaniemy się na statku, który oczywiście należy sobie zbudować. Kiedy skończą się kontynenty, trzeba się wybrać na kolejną planetę, na którą również transport załatwić sobie trzeba samodzielnie.


Warto wiedzieć, że na kontynencie pustynnym nie będzie zanadto zapasów wody. Na zimowym nie będzie jedzenia, będzie jednak można na nich zebrać takie surowce, jak piasek. Z piasku wyprodukujemy szkło i ropę, co bardzo przyda nam się w rozwoju technologicznym, więc warto się nad tym zastanowić.


Ciekawostką jest zaznaczenie przy budowlach produkcyjnych wytwarzane przez nich skażenie, które można niwelować. Nie zawsze jednak szybko do zanieczyszczenia powietrza w ogóle dochodzi. Jedynym zagrożeniem, jakie faktycznie na nas czeka to ogromne wieloryby.


Dostępna na platformy: PC.

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.