Porady

Borderlands 3

Ta pierwszoosobowa gra akcji jest przede wszystkim nastawiona na poznawanie nowych obszarów i walkę. Porady dla graczy w grze Borderlands 3 są wyjątkowo cenne i przydatne dla osób, które zechcą odnaleźć się w rozgrywce szybciej. Ogromna ilość dostępnej broni, pojazdów bojowych i innych elementów mogą być wystarczająco przytłaczające.


Wskazówki do gry Borderlands 3


W Borderlands 3 można grać zarówno w pojedynkę, jak i w cztery osoby. W przypadku grana jedynie z drugą osobą możemy podzielić ekran dzięki specjalnej opcji. Sama zabawa będzie trwała około trzydziestu godzin, więc warto się na tyle nastawić. Podczas gry nie zapiszemy gry samodzielnie, ale co jakiś czas zostanie ona zabezpieczona automatycznie. Jeżeli chcemy jednak wyjść z gry w momencie, który nie przewiduje zapisu automatycznego, należy cofnąć się do menu głównego – z menu pauzy.


Warto wiedzieć, że na początku gry możemy sobie wybrać poziom trudności, ale nie jest to nieodwracalny wybór. W każdej chwili można go zwiększyć lub zmniejszyć z poziomu menu. W trakcie gry jesteśmy zmuszeni do oglądania filmików, dlatego szukanie opcji ich ominięcia nie ma sensu.


W grze dostępne są dwa tryby rozgrywki: cooperation i coopetition, które różnią się przede wszystkim możliwością zbierania rzeczy wypadających z martwych przeciwników. W cooperation loot zbierają wszyscy taki sam, natomiast w coopetiton obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy” i jest to opcja klasyczna, taka jak w poprzednich odsłonach gry.


Jeżeli na mapie widoczny jest kolor brązowy, oznacza to, że obszar ten nie został jeszcze odkryty. Niebieski obszar oznacza tereny już odwiedzone. W grze występują questy, czyli zadania do wykonania. Są główne i poboczne. Nie trzeba martwić się ich znikaniem z mapy – jeśli podejdziemy odpowiednio blisko, powinny się pojawić. Pamiętajmy, że aby przystąpić do zadania trzeba mieć wymagany level, inaczej rozgrywka nie będzie przyjemna.


Dostępna na platformy: PS4, Xbox One, PC.

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.