Porady

Call of Duty WW2 porady, newsy, opis

Call of Duty WW2 to kolejna odsłona bardzo dobrej strzelanki od studia Activision. Tym razem dostajemy Call of Duty osadzoną w czasach drugiej wojny światowej. W naszych poradach dla graczy znajdziesz najistotniejsze szczegóły.

Broń prawdziwa czy raczej fikcja

Dostajemy w grze tryb fabularny oraz tryb online. W takich grach gra się głównie w trybie online z innymi graczami. W tym trybie możemy zagrać na takich sławnych mapach jak np. Normandia. W tego typu rozgrywkach – w trybie fps – ważne jest ogranie i poćwiczenie strzelania. Dobrym przykładem jest w takich wypadkach Deathmatch, gdzie ważne jest głównie strzelanie do przeciwników.

Broń w grach, które rozgrywają się w czasach wojennych, nie przypominają broni z tamtych czasów. Dawnej szybkość przeładowania czy strzelania była bardzo wolna, często broń się zacinała itp. W grze broń nabiera dynamizmu i charakteru, dlatego tak łatwo się z niej korzysta i skutecznie zabija.

Call of Duty WW2 jest grą, a nie rzeczywistą wojną, więc niektóre elementy muszą odstawać od rzeczywistości po to, aby łatwiej się po prostu grało.

Gra dostępna na: PC, Ps4, Xbox one.

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.