Porady

Call of Duty WW2 porady, newsy, opis

Call of Duty WW2 to kolejna odsłona bardzo dobrej strzelanki od studia Activision. Tym razem dostajemy Call of Duty osadzoną w czasach drugiej wojny światowej. W naszych poradach dla graczy znajdziesz najistotniejsze szczegóły.

Broń prawdziwa czy raczej fikcja

Dostajemy w grze tryb fabularny oraz tryb online. W takich grach gra się głównie w trybie online z innymi graczami. W tym trybie możemy zagrać na takich sławnych mapach jak np. Normandia. W tego typu rozgrywkach – w trybie fps – ważne jest ogranie i poćwiczenie strzelania. Dobrym przykładem jest w takich wypadkach Deathmatch, gdzie ważne jest głównie strzelanie do przeciwników.

Broń w grach, które rozgrywają się w czasach wojennych, nie przypominają broni z tamtych czasów. Dawnej szybkość przeładowania czy strzelania była bardzo wolna, często broń się zacinała itp. W grze broń nabiera dynamizmu i charakteru, dlatego tak łatwo się z niej korzysta i skutecznie zabija.

Call of Duty WW2 jest grą, a nie rzeczywistą wojną, więc niektóre elementy muszą odstawać od rzeczywistości po to, aby łatwiej się po prostu grało.

Gra dostępna na: PC, Ps4, Xbox one.

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.