Informacje

Catherine full body

To wyjątkowe połączenie gry logicznej i zręcznościowej, które przy swojej barwnej oprawie nie mają sobie równych. Wszelkie dostępne w internecie informacje o grze Catherine full body wspominają o skutecznym odświeżeniu gry, które zdążyła już nacieszyć oczy fanów w swoich poprzednich edycjach, czy raczej odsłonach.


Najważniejsze elementy gry Catherine full body


Gra rozpoczyna się od wcielenia się w ponad trzydziestoletniego mężczyznę o dosyć posępnym spojrzeniu na świat. Po którejś wizycie w barze zabiera od do swojego mieszkania tajemniczą Catherine, z którą podczas chwil uniesienia zdradza swoją dziewczynę. Od tego momentu zaczyna się koszmar. I to dosłownie. Bohatera nawiedzają sny, które dominują jego świat i nie pozwalają na spędzenie żadnej nocy w spokoju. Vincent, jak nazywa się bohater, postanawia chwycić byka za rogi i rozwikłać tę nieprzyjemną zagadkę.


Gra składa się z trzech elementów, pierwszy to czas spędzony w pubie, drugi skupia się na relacjach z kobietami, podczas gdy trzeci jest pasmem zadań typowo zręcznościowych. W każdym z elementów gracz musi się wykazać innymi umiejętnościami, dzięki którym możliwe będzie przejście gry. Rozgrywka jest dynamiczna i jeśli się zatrzymamy, zostaniemy schwytani przez ciągle goniące nas monstrum.


Oprócz głównego trybu fabularnego można skorzystać z gry multiplayer, w której poszczególni bohaterowie ze sobą konkurują. To ciekawy pomysł na skorzystanie z rozgrywki w inny, interesujący sposób.


Wymagania sprzętowe


Ze względu na brak dostępności na PC, gra wymaga jedynie dobrego ustawienia na platformach, na których działa.


Dostępna na platformy: PS4, PS Vita.

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.