Porady

Control

Ta trzecioosobowa gra akcji to coś dla osób lubiących wyzwania. Porady dla graczy w grze Control są bardziej niż niezbędne, aby rozgrywka była płynna i przyjemna. Warto zaangażować się w przeczytanie początkowych porad, aby tak się faktycznie stało.


Wskazówki do gry Control


W grze warto uzbroić się w cierpliwość i być dokładnym. Znacząca część przejść i miejsc, do których nie da się wejść od samego początku, będzie odblokowana później, więc po prostu trzeba do nich wrócić w dalszej części gry. Rozwijajmy telekinezę, która ma duży potencjał i potrafi powalić wrogów znacznie szybciej niż jakakolwiek inna broń. Nie skupiajmy się również jedynie na misjach głównych, ponieważ poboczne mogą nam dać bardzo dużo niezbędnego do rozwoju doświadczenia.


Warto wiedzieć, że punktach kontrolnych będą na Ciebie czekać Środki zaradcze Zarządu, które są dodatkowymi, pomniejszymi wyzwaniami. Nie zapominajmy o nich i wykonujmy je w miarę na bieżącą ze względu na punkty rozwoju, które dzięki nim otrzymujemy. Warto odkrywać wszystkie punkty kontrolne, ponieważ dzięki nim możliwe jest szybkie poruszanie się, a to czasem niezwykle ważna kwestia. W punktach kontrolnych istotne są również Twory Astralne. Są one odpowiedzialne za modyfikacje w grze dotyczące broni i całego systemu walki. Zaangażujmy się w możliwości gry i korzystajmy ze wszystkich opcji. Tyczy się to również broni, do której można aplikować różne modyfikacje. Dzięki nim gra staje się nie tylko bardziej atrakcyjna, ale również i prostsza.


Kiedy gra robi się dla nas zbyt ciemna, a szczegóły rozmywają się w mroku, wystarczy rozjaśnić ekran, a wszystko stanie się prostsze. Jest to szczególnie istotne w trakcie walki, podczas której możliwe jest właściwie wszystko. Należy się zawsze rozglądać, a podstawą naszego zachowania powinno się stać chowanie za możliwie wszystkimi dostępnymi przeszkodami. Nasz bohater jest bardzo wrażliwy na ciosy.


Dostępna na platformy: PS4, PS5, Xbox One, XSX, PC,

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.