Informacje

Crash Bandicoot 4

Gra jest rewelacyjną, barwną platformówką, na którą warto spojrzeć chociaż raz. Po takim jednym spojrzeniu prawdopodobnie każdy fan zatopi się na chwilę w zręcznościowej zabawie. Producent Toys for Bob pokusił się o stworzenie kontynuacji do odsłony z 2007 roku. I zrobił to świetnie. Warto zaczerpnąć informację o grze Crash Bandicoot 4, aby przygotować się do tej wartkiej rozgrywki. 

Najważniejsze elementy gry Bandicoot 4 

Platformówka Crash Bandicoot 4 jest osadzona w kolorowym, trójwymiarowym świecie i pod względem fabularnym stanowi kontynuację poprzednich odsłon, które należały do niezwykle popularnej trylogii. Trzech złych bohaterów minionych przygód: Neo Cortex, Dr. N. Tropy i Uka zostało uwięzionych na pewnej planecie. Po dziesiątkach lat udało im się zbiec, ale kontinuum czasoprzestrzenne zostało przerwane i jeśli nie zostanie to naprawione, może stać się najgorsze. To właśnie cel gracza – powstrzymanie efektów działania złego trio. 

To nie jest zwykła, płaska platformówka. Gracz może nie tylko biegać z lewej do prawej strony, ale również poruszać się po ścianach, zwisać z lin i zjeżdżać na dół poręczami schodów. Nie ma tu pełnej swobody w odkrywaniu terenu, ale jest ona wystarczająca, ponieważ można w grze manipulować czasem. Można to robić, zbierając kwantowe maski, które posiadają odpowiednie do tego moce. 

Gra oferuje zarówno tryb single player, jak i rozgrywkę w kooperacji. 

Wymagania sprzętowe 

Ze względu na brak dostępności na PC, wymagane jest osiadanie jednej z dwóch popularnych konsol, na których gra będzie działać w równym stopniu prawidłowo. 

Gra jest dostępna na platformy: PS4 oraz Xbox One. 

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.