Informacje

Dark Souls II

To jest pozycja dla osób, które lubią klimat ponury i wymagający, przy czym jako bohater musimy znaleźć sposób na zdjęcie klątwy. Ważne są wszelkie informację o grze Dark Souls II, które pomogą przejść świat z możliwie najmniejszym szwankiem, co wcale takie proste nie będzie. Typowa gra soulslike, która posiada wiele głównym, ale też sporo pobocznych misji godnych uwagi.


Najważniejsze elementy gry Dark Souls II


Świat Dark Souls II jest bardzo duży, a samo tworzenie postaci może nam zająć kilka dobrych godzin. Przed podjęciem działania nowym bohaterem, warto zagłębić się w informacje dotyczące możliwości jego personalizacji. To, jak stworzymy naszą postać, będzie rzutowało na sposób późniejszej gry.


W grze istotne są Ogniska, przy których regenerujemy bohatera i wykonujemy wszystkie istotne czynności. Równie ważne są też zielone, dobre duszki – kodamy, dzięki którym otrzymujemy w grze błogosławieństwa wspomagające bohatera.
Gra dzieli się na odkrywanie lokacji, ciągłą walkę z przeciwnikami, odkrywanie szczegółów okolicy i zbieranie wszystkich możliwych przedmiotów, w tym kawałków dusz. Po każdej z wielu misji głównych czeka nas walka z bossem, na którego warto poznać sposób wcześniej.


Gra wymaga zręczności, logicznego myślenia i samozaparcia, ponieważ przejście jej nie należy do najprostszych. Łatwo w niej zginąć, a potyczki narażające naszego bohatera na szwank pojawiają się dosłownie co kilka minut.


Wymagania sprzętowe

Dark Souls II potrzebuje następującego zestawienia sprzętów, aby była możliwa gra na minimalnych ustawieniach:

  • Windows XP lub nowszy,
  • Intel Pentium Core 2 Duo E8500,
  • GeForce 9600GT,
  • 2GB pamięci RAM
  • 14GB pamięci na dysku twardym.
  • Dostępna na platformy: PS3, PS4, Xbox 360, PC.
Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.