Porady

Death Stranding

W zasadzie trudno jest sklasyfikować tę grę, jednakże z pewną dozą ostrożności można o niej powiedzieć otwarta i pełna wyzwań. Rozgrywkę podejmuje się z perspektywy trzeciej osoby i dużo w niej elementów akcji. Jest to gra dosyć skomplikowana i na pewno porady dla graczy w grze Death Stranding będą bardzo pomocne, szczególnie na start.


Wskazówki do gry Death Stranding


Mimo że gra nie należy do najłatwiejszych, warto już na samym początku wybrać poziom wyższy, ponieważ dostarczy nam to zdecydowanie więcej wrażeń. Nie musimy się martwić – jeśli rozgrywka okaże się jednak zbyt trudna, jej poziom w każdej chwili będzie można zmienić. Początki mogą być trudne na każdym poziomie, dlatego warto zacząć od świadomości, że poruszanie się w grze jest bardzo realistyczne, a więc trzeba to robić powoli i z wyczuciem. Poruszanie się bliskie rzeczywistemu światu wiąże się z tym, że posiadając ekwipunek, musimy o umiejętnie rozkładać w bagażu, aby w pewnym momencie coś nie przeważyło i nie zmusiło nas do upadku. Aby dodatkowo tę równowagę utrzymać, warto trzymać plecak obiema dłońmi, jeśli tylko mamy je wolne. Transportując ładunek lub niosąc ciężki ekwipunek pamiętajmy o aktywowaniu egzoszkieletu.


Używajmy skanera w każdej możliwej sytuacji, od początku gry, ale jeśli trafimy na wynurzonego, to nie porywajmy się na niego z niskim levelem, bo źle się to dla nas skończy. Generalnie ostrożność to cecha bardzo istotna. Przydaje się również w przypadku wchodzenia do rzeki – na niej też warto użyć skanera i nie wchodzić, kiedy wskaźnik koloru czerwonego ostrzega nas, że jest zdecydowanie za głęboko. W takim przypadku użyjmy czegoś, co pozwoli nam przejść nad rzeką. Kwestia ostrożności dotyczy każdego aspektu gry, czyli również jazdy motorem blisko przepaści. Bagatelizowanie ryzyka spadku w przepaść to również kiepski pomysł. Podczas rozgrywki należy dbać o swojego bohatera, dlatego musimy obserwować jego wskaźnik zdrowia i kondycji.


Dostępna na platformy: PS4, PC.

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.