Porady

Euro Truck Simulator 2 porady, newsy, opis

Ta gra, symulator ciężarówki, póki co nie ma sobie równych. Jest to gra o prostej mechanice budowania firmy transportowej. Jednakże początki czasami bywają trudne. Zapoznaj się z poradami dla graczy Euro Truck Simulator.

Rozwijanie talentów

Na samym początku, polecamy rozwijać talent długodystansowca, który zwiększa nam ilość zleceń długodystansowych – będą Wam się pokazywać najdłuższe trasy. Zwykle to one są najlepiej płatne. Ponadto pozwalają nam na docieranie do odległych miast, gdzie potencjalnie możemy zakupić nowy garaż i dodatkowo mamy możliwość odkrywania mapy i nowych miejscowości.

Starajcie się wybierać ładunki, które nie są ładunkami ciężkimi, a które są lżejsze i łatwiejsze w przewozie. Jest to ważne, gdyż na samym początku gry, nie ma aż tak dużego wyboru samochodów ciężarowych, które posiadają dużą moc. Nie jesteśmy faworytami żadnej marki samochodów, jednakże na samym początku warto postawić na Manna, Volvo i Scannie. Te trzy marki samochodów posiadają najlepsze samochody na najniższym poziomie . Są więc najlepsze dla początkującego gracza. Także ich stosunek jakości mocy do ceny jest najlepszy.

Gra jest dostępna na PC.

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.