Porady

Far Cry 5 – 2018

Niesamowite, jak ta gra akcji potrafi wciągnąć. Obszerna mapa lokalizacji, w których napotkamy bardziej lub mnie groźnych przeciwników motywuje do działania, ale porady dla graczy w Far Cry 5 – 2018 są jak najbardziej pożądane. To wymagająca gra akcji, której kampania fabularna jest dobrze rozbudowana, dzięki czemu nawet gra singleplayer jest ekscytująca. 

Wskazówki dla graczy Far Cry 5 – 2018 

Warto zacząć od mapy. Na samym początku pokrywa ją mgła, ale sukcesywnie odkrywając teren, dajemy sobie możliwość uwidocznienia kolejnych lokacji. Każdą lokację odkryjesz, dopiero kiedy sam do niej dotrzesz, jednakże później, po odkryciu specjalnych punktów będziesz mógł przenosić się zdalnie – dzięki mechanizmowi szybkiej podróży. 

Zdobywaj punkty oporu poprzez wykonywanie misji głównych i pobocznych. Są Ci one potrzebne do pchnięcia fabuły do przodu. Odkrywaj świat nie tylko dzięki misjom głównym, ale również poprzez losowe wydarzenia, które spotkasz na swojej drodze, posterunki kultystów i wszelkie elementy z nimi związane, misje poboczne, skrytki prepperskie, obszary łowieckie i pomniejsze lokacje. Wszędzie znajdziesz coś ciekawego, co umili Ci grę i pozwoli stać jej się jeszcze ciekawszą. 

Dbaj o to, aby zawsze posiadać kilka rodzajów broni i mieć dostęp do dobrych pojazdów. Aby mieć na to pieniądze, wykonuj misje poboczne lub na bieżąco sprzedawaj niepotrzebny Ci już sprzęt. Pamiętaj, że różny rodzaj broni pozwoli Ci na skuteczną walkę z różnymi przeciwnikami. 

Rozwój postaci w tej odsłonie polega na zdobywaniu punktów talentu, które wykupuje się według potrzeb, niekoniecznie po kolei. W trakcie walki pamiętaj, aby korzystać z tłumików, sprawdzaj obszar, zanim w niego wkroczysz, staraj się eliminować wrogów po cichu i po kolei. Nie szarżuj, bo to się zwykle nie opłaca. Jeśli zginiesz, nie tylko zaatakowany przez zwierzę, nie stracisz nic z ekwipunku, a zostaniesz wskrzeszony w ostatnim punkcie kontrolnym. 

Gra działa na PS4, Xbox One i PC. 

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.