Porady

Farming simulator 2017

Aktualna odsłona symulatora rolniczego to ukłon w stronę fanów, który najpewniej już zakupili grę. Porady dla graczy w grze Farming simulator 2017 przydadzą się jednak nie tylko nowicjuszom, a również i fanom. Warto zaangażować się w możliwości gry, która może nam sprawić naprawdę wiele przyjemności, jeśli tylko damy jej ku temu okazję.


Wskazówki do gry Farming simulator 2017


Każdy rolnik wie, że kupowanie zbyt dużej ilości sprzętu może być na początku niezbyt opłacalne. To samo tyczy się opisywanej symulacji. Zakup sprzętu rolniczego to niebagatelny wydatek, który nie jest konieczny na początku rozgrywki, ponieważ startujemy z niezbędnymi maszynami. Mimo posiadanego pakietu startowego, mamy w grze również kredyt, co w świecie rolniczym jest naturalne jak korzystanie z tlenu. Nie warto bagatelizować niskich odsetek, ponieważ one się kumulują. Spłata kredytu powinna być ujęta w naszych priorytetach, chociaż nie warto spłacać go za wszelką cenę.


Jeśli zechcemy powiększyć nasze uprawy, musimy wjechać na pole, które chcemy zakupić. Warto wybierać pola blisko naszego gospodarstwa i skupu, ponieważ czas jest w grze bardzo istotny. Pamiętajmy, że poruszanie się pojazdami po polach nie zniszczy naszych upraw, a często może przyspieszyć to, co mamy do zrobienia.


Bądźmy oszczędni i uważni. Zbędny sprzęt nie powinien zalegać, dlatego jego sprzedaż powinna być dla nas priorytetem. Nie wydawajmy pieniędzy na sprzęt do rzadkich roślin już na samym początku, a dajmy sobie czas na zastanowienie i przeanalizowanie zasadności takiego zakupu. Nie oszczędzajmy jednak na opryskach i podstawowych środkach ochrony roślin, dzięki którym będziemy w stanie utrzymać nasze gospodarstwo na właściwym poziomie.


Symulator bierze pod uwagę również pogodę, dlatego należy zwracać uwagę na prognozę pogody i stosować się do czynności potrzebnych przy konkretnych warunkach atmosferycznych. Ochrona upraw powinna być dla nas priorytetem.


Dostępna na platformy: PS4, Xbox One, PC.

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.