Informacje

Farming Simulator 2020 informacje, newsy, opis

Informacja o grze Farming Simulator 2020 – jest to gra na urządzenia mobilne, czyli gra na wszelkiego rodzaju: tablety, telefony itp. Jest ona znana osobom, które grają w gry serii farming na platformy PC. Farming Simulator 2020 jest grą nieco uboższą w różnego rodzaju funkcje stosunku do PC-towego odpowiednika.

Jest to przede wszystkim grafika, która musi być przystosowana do urządzeń przenośnych i w efekcie nie jest tak rozbudowana. Sterowanie jest dosyć proste, gdyż możemy wykorzystywać wbudowany w Wasze telefony/tablety żyroskop. Dzięki temu możliwe jest sterowanie pojazdem za pomocą poruszania urządzeniem. Mamy również możliwość ustawienia wirtualnego dżojstika, który pokaże się na ekranie i dzięki któremu będziemy mogli sterować grą.

Gra nie należy do najprostszych, ponieważ cały czas trzeba umiejętnie zarządzać swoimi funduszami. Szybkość zarobku może być nieco mniejsza niż w grze na PC, ponieważ niektóre czynności będziemy wykonywać wolniej. Jest tu ponad 20 możliwych upraw i każda z nich posiada odpowiednie reguły zarabiania i osiągania jak najwydajniejszych zbiorów. Warto więc zaznajomić się z daną uprawą i jej specyfiką, zanim się zacznie ją wykorzystywać na swojej farmie.

Jak na urządzenia przenośne, gra jest dosyć rozwinięta i dlatego nie każdy telefon czy tablet jest wystarczający do jej obsługi. Aplikacja zużywa bardzo dużo zasobów urządzenia: RAMu i procesora oraz wpływa na szybkie wyczerpywanie się baterii.

Gra jest dostępna na platformy Android, IOS.

Related posts
Informacje

Crash Bandicoot 4

Gra jest rewelacyjną, barwnąplatformówką,naktórą warto spojrzeć chociaż…
Read more
Informacje

Iron Harvest

Ta strategiczna gra jest obowiązkową pozycją dla fanów gatunku RTS.Wcielając…
Read more
Informacje

Wasteland 3

StudioinXileEntertainment pokusiło…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.