Porady

Gears 5 porady, newsy, opis

Przeczytaj porady dla graczy Gears 5. Jest to trzecioosobowa strzelanka, która została opracowana przez studio The Coalition i wydana przez Xbox Games. Jest to szósta odsłona serii Gears of War i druga gra Gears of War, która nie zostanie opracowana przez Epic Games. Ostateczna edycja została wydana 6 września 2019 r.

Co z wojną?

Nie bez powodu Gears 5 zrezygnowało z pełnej nazwy serii. Wraz z „wojną” zniknęła klasyczna formuła aktywności fabularnej, więc otrzymaliśmy przyjemną odskocznię od tego, co już znaliśmy. Akcja gry rozgrywa się po wydarzeniach z czwartej części serii. W roli bohaterki mamy Kait Diaz, która razem z Delmontem Walkerem podróżuje przez planetę Sera. Musi dowiedzieć się na temat pochodzenia szarańczy i odkryć, dlaczego trapią ją koszmary. Są one prawdopodobnie źródłem jakiejś wiadomości. W grze jest także konieczność uruchomienia Młota Świtu. To potężna broń energetyczna, która atakuje z orbity.

Gra jest również doskonała, także w trybie sieciowym. Pojedynki są zacięte. Musimy wykonać np. szybki slalom między przeszkodami, szybko zmienić osłonę, odpowiednio podejść do wroga i zniszczyć go strzałem. Nawet po wielu godzinach, zabawa nigdy się nie skończy. Gra Multi jest naprawdę bardzo przyjemna, częściowo dlatego, że żadna inna gra nie może zapewnić podobnego stylu gry. Jedyną wadą gier online jest sporadyczny błąd połączenia.

Gra dostępna na: PC, Xbox One.

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.