Porady

Kingdom Hearts III

To wyjątkowa pozycja w świecie gier. Połączenie komiksu i akcji sprawia, że porady dla graczy w Kingdom Hearts III są na wagę złota. Zanurz się w fabule, towarzysząc Kaczorowi Donaldowi, Goofiemu i Sorze. To ciekawe połączenie realizmu i postaci komiksowych dostarcza graczom naprawdę interesujących, nietypowych wrażeń – zarówno wizualnych, jak i dotyczących już tylko samej grywalności 

Wskazówki dla graczy Kingdom Hearts III 

Zacznij od wyboru poziomu trudności, ale dobrze decyzję przemyśl, bo raz podjętej nie można później zmienić. Nie rekomenduje się wyboru poziomu najłatwiejszego, chyba że gra ma być naprawdę prosta. Tylko co wtedy z emocjami podczas jej przechodzenia? 

Zaczynając grę i podczas jej trwania pamiętaj o możliwości wyboru skrótów klawiszowych, które znacznie ułatwią późniejszą rozgrywkę. Dzięki niej ataki staną się znacznie prostsze, bo szybsze. Nie zapominaj o przydzielaniu w drużynie zdobytych umiejętności – bez tego nie będą mogli z nich korzystać. Pamiętaj o regularnym uzupełnianiu przydatnych podczas walki przedmiotów, które możesz nie tylko znaleźć, ale również wykupić w przeznaczonych do tego miejscach. Nie idź walczyć z większym przeciwnikiem, jeśli Twój level jest na to za mały. Wróć się do wcześniej odwiedzonych obszarów i zdobywaj doświadczenie do tej pory, aż Twój poziom będzie zadowalający. 

Staraj się słuchać rad swoich towarzyszy, ponieważ nie udzielają ich oni bez powodu i na pewno nie chcą Cię w ten sposób zwodzić. Korzystaj podczas walki ze specjalnych akcji i pamiętaj o ulepszaniu Keyblade. Masz możliwość wyłączenia animacji i w każdej chwili możesz wrócić do wcześniejszych światów. 

Gra działa na PS4 oraz na Xbox One. 

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.