Porady

Mortal kombat 11 porady, newsy, opis

Porady dla graczy Mortal kombat 11. Jest to gra z gatunku bijatyk utworzona przez NetherRealm Studios, działająca na dobrze zmodyfikowanym silniku Unreal Engine 3. Gra została wydana w 2019 roku.

Jest to najnowsza odsłona popularnej serii. Jest to gra walki i teraz mamy do czynienia z jeszcze większym jej natężeniem. Po pierwsze, na niespotykaną skalę, mamy możliwość modyfikacji postaci i personalizację zawodników. Mortal Kombat 11 oferuje wymarzony, bogaty w cutscenki tryb fabularny. Jest on oparty o sagę trwającą ponad 25 lat.

Walka Raidena

Raiden staje do walki ze strażniczką czasu, Kroniką. Mamy okazję wcielić się w wiele postaci i to z teraźniejszości, jak i z przeszłości. Mamy do dyspozycji różnorodne tryby rozgrywki np. Wieże Czasu, które pozwalają nam na sprawdzanie naszych umiejętności poprzez wypełnianie wyzwań. Z jednej strony jest to solidna gra walki, która nie wybaczy błędów, a z drugiej strony musimy zbierać umiejętności.

Trzecia część nowej trylogii Mortal Kombat jest zwieńczeniem historii, która wielokrotnie przekraczała granice absurdu. Nie ma to jednak żadnego wpływu, ponieważ jest to pretekst do wprowadzenia do gry prestiżowego bohatera i przedstawienia kilku nowych osób.

Jest to gra spektakularna, krwawa i okrutna. Kopaliśmy, skakaliśmy, przebijaliśmy naszych przeciwników włóczniami i rozdzieliśmy ich na kawałki, którym towarzyszyło nerwowe naciskanie przycisków. To gra pełna pasji, porywająca, ale dla osób o silnych nerwach.

Gra dostępna na: PS4, Xbox One, PC.

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.