Porady

Need for Speed Heat

Można spokojnie powiedzieć, że Need for Speed Heat to pozycja obowiązkowa dla graczy lubiących mocne wrażenia. Szybkie samochody, rewelacyjnie dopracowane trasy i wysoka precyzja gry sprawia, żeporady dla graczy w Need for Speed Heat, sąnaprawdę potrzebne. Oczywiście tym, którzy chcą szybko załapać, jak w to grać najlepiej, a biorąc pod uwagę dynamikę, warto skorzystać ze wskazówek. 

Wskazówki do gry Need for Speed Heat 

Najważniejsze i teoretycznie najbardziej logiczne zachowanie w grze to oczywiście unikanie przeszkód. Nie zawsze się to opłaca, bo przeszkody nas nie zatrzymają, jednakże warto wiedzieć, że znacznie spowolnią naszą jazdę. W pewnym momencie auto może wymagać od nas naprawy, co jeszcze bardziej skomplikuje marzenie o wygranej. 

Korzystaj z każdej możliwości wyścigu, aby zarobić pieniądze potrzebne do dalszego rozwoju. Nie musisz wybierać między legalnymi i tymi zabronionymi – bierz udział we wszystkich. 

Pamiętaj, że Need for Speed to dobra zabawa, a nie symulacja idealnie zbliżona do rzeczywistości. Możesz więc spokojnie korzystać z hamulca ręcznego – bez obawy, że wypadniesz na pobocze. Nie zapominaj o trenowaniu jazdy. Sprawdzaj swoje możliwości, jeżdżąc po mieście,ale staraj się to robić w dzień. Nie zapędzajmy się do szarej strefy i nie niszczmy wozów policyjnych, bo to nam zabierze za dużo czasu. Najważniejsze jest skupienie się na trasie, a nie na pobocznych, niepotrzebnych zachowaniach. Nawet tych najbardziej kuszących. Bądź oszczędny, szczególnie na początku gry. Bardzo łatwo wpaść w pułapkę i wydać wszystko już na samym początku, ale warto się powstrzymać i zostawić trochę pieniędzy na później, bo to bardzo się przyda. 

Gra działa na PS4, Xbox One i PC. 

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.