Porady

Need for Speed Heat

Można spokojnie powiedzieć, że Need for Speed Heat to pozycja obowiązkowa dla graczy lubiących mocne wrażenia. Szybkie samochody, rewelacyjnie dopracowane trasy i wysoka precyzja gry sprawia, żeporady dla graczy w Need for Speed Heat, sąnaprawdę potrzebne. Oczywiście tym, którzy chcą szybko załapać, jak w to grać najlepiej, a biorąc pod uwagę dynamikę, warto skorzystać ze wskazówek. 

Wskazówki do gry Need for Speed Heat 

Najważniejsze i teoretycznie najbardziej logiczne zachowanie w grze to oczywiście unikanie przeszkód. Nie zawsze się to opłaca, bo przeszkody nas nie zatrzymają, jednakże warto wiedzieć, że znacznie spowolnią naszą jazdę. W pewnym momencie auto może wymagać od nas naprawy, co jeszcze bardziej skomplikuje marzenie o wygranej. 

Korzystaj z każdej możliwości wyścigu, aby zarobić pieniądze potrzebne do dalszego rozwoju. Nie musisz wybierać między legalnymi i tymi zabronionymi – bierz udział we wszystkich. 

Pamiętaj, że Need for Speed to dobra zabawa, a nie symulacja idealnie zbliżona do rzeczywistości. Możesz więc spokojnie korzystać z hamulca ręcznego – bez obawy, że wypadniesz na pobocze. Nie zapominaj o trenowaniu jazdy. Sprawdzaj swoje możliwości, jeżdżąc po mieście,ale staraj się to robić w dzień. Nie zapędzajmy się do szarej strefy i nie niszczmy wozów policyjnych, bo to nam zabierze za dużo czasu. Najważniejsze jest skupienie się na trasie, a nie na pobocznych, niepotrzebnych zachowaniach. Nawet tych najbardziej kuszących. Bądź oszczędny, szczególnie na początku gry. Bardzo łatwo wpaść w pułapkę i wydać wszystko już na samym początku, ale warto się powstrzymać i zostawić trochę pieniędzy na później, bo to bardzo się przyda. 

Gra działa na PS4, Xbox One i PC. 

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.