Porady

Phasmophobia

Wreszcie coś dla fanów prawdziwych, mrożących krew w żyłach horrorów. Porady dla graczy w grze Phasmophobia to przede wszystkim wytyczne, co zrobić, aby nie dać się ponieść emocjom i przejść grę bez oglądania się za siebie. Szukając duchów, wcale nie trzeba się bać, chyba że się to lubi. 

Wskazówki do gry Phasmophobia 

To przede wszystkim kooperacyjny survival, w którym komunikacja jest bardzo istotna. Nie warto zapominać o tym, że gracz musi rozmawiać również z duchami, a nie tylko ze współgraczami. Duchy lubią atakować i rozmawiając z nimi, nie wolno nadużywać ich imion, bo to je prowokuje do szybszego ataku. Jeśli już do tego dojdzie, należy opuścić budynek, ponieważ branie udziału w starciu absolutnie nic dobrego do gry nie wniesie. 

Rozgrywka musi być dynamiczna, a każdy ruch zdecydowany, nieprzeciągnięty. Warto cały czas używać latarki. Kiedy jednak w tle słychać bicie serca, żadna latarka nie będzie pomocna. Wtedy trzeba się szybko ukryć, aby duchowi nie udało się zrobić mu krzywdy. 

Ta gra wzbudza ogrom emocji, dlatego grając w nią, należy się na nie nastawić. Dzięki temu będzie t po prostu bardzo emocjonująca zabawa. 

Dostępna jest na platformy: PC. 

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.