Porady

Phasmophobia

Wreszcie coś dla fanów prawdziwych, mrożących krew w żyłach horrorów. Porady dla graczy w grze Phasmophobia to przede wszystkim wytyczne, co zrobić, aby nie dać się ponieść emocjom i przejść grę bez oglądania się za siebie. Szukając duchów, wcale nie trzeba się bać, chyba że się to lubi. 

Wskazówki do gry Phasmophobia 

To przede wszystkim kooperacyjny survival, w którym komunikacja jest bardzo istotna. Nie warto zapominać o tym, że gracz musi rozmawiać również z duchami, a nie tylko ze współgraczami. Duchy lubią atakować i rozmawiając z nimi, nie wolno nadużywać ich imion, bo to je prowokuje do szybszego ataku. Jeśli już do tego dojdzie, należy opuścić budynek, ponieważ branie udziału w starciu absolutnie nic dobrego do gry nie wniesie. 

Rozgrywka musi być dynamiczna, a każdy ruch zdecydowany, nieprzeciągnięty. Warto cały czas używać latarki. Kiedy jednak w tle słychać bicie serca, żadna latarka nie będzie pomocna. Wtedy trzeba się szybko ukryć, aby duchowi nie udało się zrobić mu krzywdy. 

Ta gra wzbudza ogrom emocji, dlatego grając w nią, należy się na nie nastawić. Dzięki temu będzie t po prostu bardzo emocjonująca zabawa. 

Dostępna jest na platformy: PC. 

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.