Informacje

Playerunknown’s Battlegrounds informacje, newsy, opis

Prezentujemy garść informacji o grze Player Unknown Battleground w skrócie PUBG. Jest to gra z gatunku battle royale utworzona przez studio PUBG Corporation. Jest to część koreańskiego studia Bluehole.

Mnóstwo przygód i trudnych zagrywek

Gra została wydana w 2016 roku. Jest to wieloosobowa rozgrywka, w której uczestniczy od kilku do kilkudziesięciu graczy. Walczą oni o przetrwanie do momentu, aż nie zostanie przy życiu jeden gracz lub jedna drużyna.

Gry z tego gatunku są bardzo trudnymi grami, gdyż bardzo często trzeba sobie szukać odpowiedniego miejsca do przetrwania. Dużo zależy również od tego, jaką broń i środki do przeżycia znajdziemy. W PUBG znalezienie odpowiedniej broni jest dość trudne, a nawet jej posiadanie nie gwarantuje wygranej. Musimy również potrafić z niej strzelać, a to kolejna sprawność, jaką musimy zdobyć.

PUBG to gra z bardzo dobrą grafiką. Niestety duża szczegółowość obrazu niesie za sobą pewne wady np. kiedy biegniemy przez łąkę z wysoką i gęstą trawą, możemy nie dostrzec leżącego w niej człowieka. Ma to również dobre strony, np. możemy wypatrzeć przeciwnika z bardzo dużej odległości.

Sterowanie nie należy do najtrudniejszych. Chodzimy klasycznie, wciskając klawisze „wsad”. W PUBG mamy możliwość wychylania się za pomocą wciśnięcia klawiszy q i e. Jest to bardzo pomocne, kiedy chcemy wychylić się zza jakiejś osłony. Kucanie i leżenie tak jak w przypadku innych gier mamy pod klawiszami c i z. W PUBG mamy możliwość rozgrywki w trzeciej lub pierwszej osobie. Kiedy PUBG zagościł na rynku, mieliśmy dostęp do gry w trzeciej osobie, ale po upływie kilkunastu miesięcy, dostaliśmy tryb pierwszej osoby, który znacznie urozmaicił i utrudnił rozgrywkę.

Gra dostępna na: PC, Xbox one.

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.