Informacje

PUBG Lite – informacje, newsy, opis

Informacje o grze PUBG lite. Jest to uszczuplona wersja gry PUBG. Na rynku pojawiła się pod koniec 2019 roku. Gra różni się od zwykłego PUBGa nie tylko nazwą, ale przede wszystkim mechaniką i wymaganiami sprzętowymi.

Mniejsze wymagania sprzętowe

W tej wersji dostajemy gorszą grafikę, która pozwoli na grę graczom na słabszych komputerach. PUBG lite to nie tylko gorszy silnik graficzny, ale również inna mechanika. W tej grze liczy się bardziej strzelanie niż ukrywanie się za wszelką cenę. Łatwiej jest tam znaleźć lepszą broń i jest jej przede wszystkim więcej. O ile w „dużej” PUBG możemy narzekać na brak dużej ilości broni, tak w tej wersji gry to już byłby grzech.

Sprzęt w postaci hełmów i kamizelek również nie jest rzadkością. Bardzo często będziemy w posiadaniu hełmów i kamizelek oraz plecaków trzeciego poziomu. PUBG lite posiada również lepiej usytuowane strefy gier, zwykle wyznaczają się w środku mapy, więc zawsze jest do nich blisko.

Twórcą gry chodziło o to, aby stworzyć grę przede wszystkim dla graczy o słabszym sprzęcie. Jednocześnie jednak ułatwili rozgrywkę, wprowadzając lepszy respawn broni, lepiej usytuowane strefy i częstszy respawn pojazdów.

Sterowanie pozostało bez zmian, czyli tak jak w zwykłym PUBGu porusza się klawiszami: „wsad”, wychyla klawiszami q i e oraz kuca i kładzie się klawiszami c i z.

Gra dostępna na: PC.

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.