Porady

PUBG lite porady, newsy, opis

PUBG lite to uproszczona gra popularnej gry PUBG. Jest to gra z nieco mniejszymi wymaganiami niż PUBG. Posiada gorszą grafikę, która umożliwia rozgrywkę graczom mającym gorszy sprzęt. Zobacz nasze wybrane porady dla graczy.

Trochę inna taktyka

PUBG lite to nie tylko lepiej przystosowana gra do słabszych komputerów, ale przede wszystkim gra, w której ważniejsze jest strzelanie niż odpowiednie pozycjonowanie. Strefy zwykle są lepiej usytuowane, nigdy nie jest do nich bardzo daleko.

Częstszy respawn broni i pojazdów na lokacjach powoduje, że każdy gracz, którego spotkamy, może mieć tą samą broń co my. Dlatego w PUBGlite bardzo ważną rzeczą jest umiejętność skutecznego strzelania.

Jeżeli chodzi o strzelanie, to polecamy ustawić sobie jak najniższą czułość myszy, tak aby precyzyjniej strzelać w głowę. Strzelanie w głowę ma taką zaletę, że przeciwnicy giną w zasadzie po maksymalnie dwóch strzałach. W skrajnych przypadkach po trzech, jeśli mają hełm trzeciego poziomu.

Polecamy również wyposażyć się w dużą ilość leków, tak aby po jakiejkolwiek strzelaninie można było się uleczyć. Duża ilość bandaży, środków przeciwbólowych, apteczek, zestawów pierwszej pomocy, napojów energetycznych czy strzykawek z adrenaliną to połowa sukcesu.

Gra dostępna na: PC.

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.