Informacje

SnowRunner informacje, newsy, opis

Informacje o grze SnowRunner – to zaawansowana symulacja, która charakteryzuje się świetnym wyglądem, a także realistycznym modelowaniem terenu – ciężarówka zostawia koleiny, które powstają w błocie i śniegu, co utrudnia kolejne przejazdy.

Produkcja oparta na powolnym, żmudnym i strategicznym pokonywaniu trudnego terenu jest jak powiew świeżego powietrza. Jasne, twórcy wcześniej wyprodukowali MudRunner, więc z tej perspektywy kontynuacja nie jest dla wielu oryginalna. Wcześniej były również podobne gry. Jest to popularny do dziś motyw.

Ciekawa fabuła

Cóż – ja, jestem przecież wielkim miłośnikiem wspaniałych historii w grach wideo, rozbudowanej fabuły, a tu akcja toczy się właściwie wokół ciężarówki jeżdżącej w błocie. Ale wystarczyło jedno przejście akcji… i wiedziałem, że bardzo się myliłem. Widziałem pracę zawieszenia, to jak błotnisty teren zmienia się w czasie rzeczywistym pod wpływem mojej jazdy, jak woda wlewa się do kolein. Te małe szczegóły, te zmiany w otoczeniu, ten wiernie odwzorowany realizm rzadko jest spotykany w innych grach. To wszystko sprawia, że SnowRunner wciąga i nie chce się przerywać gry przez wiele, wiele godzin.

SnowRunner opiera się na bardzo prostym schemacie. Zdobądź materiały na miejscu A, a następnie dostarcz je na miejsce B. Jednak to od nas zależy, który pojazd wybierzemy do zadania, czy zamontujemy przyczepę, którą z nich będziemy używać w kolejnych misjach i jaką drogę wybrać. Gra oferuje pełną swobodę w realizacji zamówień, otwierając przed nami trzy duże mapy. Pierwszy to zapierający dech w piersiach obszar w środku USA. Drugi to śnieżna Alaska. Trzeci to Siberian Tajmir, o którym będę śnić w nocy. Wielkie rowy wzdłuż dróg, masa bagien i wszechobecna woda. A woda jest najgorsza. To prawdziwe wyzwanie i niekończąca się przygoda.

Gra dostępna na: PC, Ps4, Xbox one.

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.