Informacje

Song of Horror informacje, newsy, opis

To są ogólne informacje o grze Song of Horror. Jest to przygodowa gra akcji typu survival horror. Została opracowana przez studio Protocol Games, a Raiser Games podjęło się jej wydania. 

Fabuła 

Historia przedstawiona w Song of Horror toczy się wokół pisarza Sebastiana P. Hushera, który zniknął wraz z całą rodziną. Zaniepokojony wydawca postanowił wysłać swojego asystenta do domu autora, ale on też znika bez śladu. Te zniknięcia wywołują serię wydarzeń, w których gracz odgrywa rolę. Musi zmierzyć się z tajemniczą istotą znaną jako Obecność, która jest odpowiedzialna za wszelkie zło. W tym celu gracz przejmuje kontrolę nad jednym z szesnastu bohaterów. Wśród tych nieszczęśników są ludzie o różnym pochodzeniu i zdolnościach, ale wszyscy są zwykłymi ludźmi, a nie wojownikami. 

Mechanika 

Song of Horror to klasyczny przedstawiciel gatunku survival horror. Zabawa polega głównie na eksplorowaniu i rozwiązywaniu zagadek. Nie ma tu tradycyjnego systemu walki, ale jest wiele elementów zręcznościowych zmuszających do ucieczki i chowania się przed zagrożeniami. Co ciekawe, śmierć postaci nie zakończy rozgrywki w trakcie rozgrywki. Gracz po prostu przejmuje kontrolę nad kolejną osobą, a poniesie porażkę tylko wtedy, gdy wszyscy stracą życie. 

Kwestie techniczne 

Produkcja utrzymana jest w mrocznej stylistyce. W Song of Horror nie uzyskujemy pełnej kontroli nad kamerą, która automatycznie podąża za sterowaną postacią, samodzielnie dobierając odpowiednie kąty i perspektywy. Song of Horror nie ma również ręcznego systemu zapisywania. Dzieje się to automatycznie dopiero po ukończeniu rozdziału lub po wyjściu z gry. 

Gra dostępna na: PC, PS4, Xbox One. 

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.