Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne będą tu porady dla graczy w grze Star Wars: Squadrons, które pozwolą nacieszyć się rozgrywką bez niepotrzebnych trudności na początku. Opowiadając się po stronie Nowej Republiki lub też Imperium, rozpoczyna się nową, fascynującą przygodę. 

Wskazówki do gry Star Wars: Squadrons 

Na początku rozgrywki, warto zaangażować się w przejście kampanii, która uczy podstaw gry. To stopniowe wprowadzenie znacznie ułatwi zaangażowanie się w klimat. To, o czym należy pamiętać, to odpowiednia dynamika. W grze trzeba się poruszać, aby nie być zbyt łatwym celem dla wrogów. 

Korzystanie z treningów jest bardzo ważną podstawą, dzięki której można sprawdzać nowości i testować wszelkiego rodzaju ulepszenia i bronie, których jeszcze się nie używało. Warto używać opcji przyspieszenia i nie dawać się panice w sytuacji potencjalnie bez wyjścia. Nie zawsze atak wroga oznacza śmierć gracza. Czasami można z tego z pewną dozą pracy wyjść. 

Należy zmieniać statki i grać taki, by dobierać sprzęt i załogę według aktualnych potrzeb. Stosując się do tych rad, gracz przejdzie grę z przyjemnością. 

Dostępna jest na platformy: PC, Xbox One. PS4. 

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.