Informacje

Tell Me Why

Decydując się na rozgrywkę przygodową, warto skusić się na Tell My Why stworzoną przez studio Donthod Entertainment. To doskonała pozycja zawierająca w sobie wszelkie elementy tradycyjnej przygodówki, która dzięki ciekawej oprawie graficznej i fabule porywa od pierwszej chwili. Informacje o grze Tell Me Why wyraźnie wykazują, że gra jest stworzona na naprawdę dobrym poziomie. 

Najważniejsze elementy gry Tell Me Why 

Fabuła przenosi gracza w przeszłość głównych bohaterów. Rodzeństwo spotyka się po latach rozłąki, aby rozpocząć podróż w swoje wspomnienia. Celem działania jest poskładanie w całość trudnego dzieciństwa, którego doświadczyli oraz zrozumienie dziwnego zdarzenia z jednej nocy, która miała miejsce wiele lat temu. Alyson i Tyler to bliźnięta i to właśnie ich losy są główną linią działania. Bliźnięta mają ze sobą specyficzne relacje i będą się one zmieniać w zależności od postępowania i podjętych decyzji. 

Gra rozpoczyna się od emocjonalnego filmu, który wprowadza w atmosferę rozgrywki. W trakcie jego trwania nie można nic zrobić. Po filmie wkracza się do trójwymiarowego świata, w którym pierwszą postacią podatną na działania gracza będzie Alyson. 

Mechanika gry jest dosyć prosta i polega na naprzemiennym sterowaniu bliźniętami. Gracz porusza się po scenach, odkrywając nowe lokacje i wchodząc w interakcje z ich elementami. Dzięki dużej dbałości o detale i całokształt rozgrywka jest nie tylko ciekawa, ale również przyjemna dla oka. 

Wymagania sprzętowe 

Gra Tell Me Why będzie działać na Windows 10 64-bit z 8 GM miejsca na dysku oraz na sprzęcie: 

  • Intel Core i5-4460K 2.7 GHz 
  • 2 GB RAM 
  • GeForce GTX 650 Ti z pamięcią 2 GB 

Gra jest dostępna na platformy: PC, Xbox One. 

Related posts
Informacje

Crash Bandicoot 4

Gra jest rewelacyjną, barwnąplatformówką,naktórą warto spojrzeć chociaż…
Read more
Informacje

Iron Harvest

Ta strategiczna gra jest obowiązkową pozycją dla fanów gatunku RTS.Wcielając…
Read more
Informacje

Wasteland 3

StudioinXileEntertainment pokusiło…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.