Informacje

Valorant

Ta sieciowa strzelanina rozgrywa się w stosunkowo bliskiej przyszłości. To, co ważne to system gry. Warto zaczerpnąć informację o grze Valorant, aby dobrze przygotować się do walki z wymagającymi przeciwnikami.


Najważniejsze elementy gry Valorant


To, co wydaje się najistotniejszą informacją na start to fakt, że gra jest darmowa i należy ją pobierać z oficjalnej strony. Warto wiedzieć, że tak jak większość gier tego typu i tu doświadczymy mikropłatności, dzięki którym poruszanie się po świecie gry będzie prostsze. Aby uprościć sobie grę, nie korzystając z mikropłatności, warto korzystać z dostępnych teleportów, które pozwolą na szybkie przemieszczanie się między różnymi lokacjami na mapie. W grze dostępne są cztery mapy.


To, co w strzelankach jest dla graczy bardzo istotne, to możliwość strzelania przez przeszkody. W Valorant jest to możliwe, ale w różnym stopniu ze względu na różny rodzaj broni. Warto zapoznać się z jej możliwościami przed użyciem. Co istotne – żaden gracz nigdzie nie może się poczuć całkowicie bezpiecznie i nawet przez ścianę może zostać postrzelony lub nawet zabity, jeśli pocisk trafi w głowę. Każdy strzał w głowę jest bowiem w grze śmiertelny.


Tak jak w każdej strzelance i tu można zbierać broń po martwych przeciwnikach. Dodatkowo warto wiedzieć, że jest tu aktywny mechanizm automatycznego biegu, co w tego typu grze jest niezwykle przydatne.


Wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania sprzętowe do gry nie są zbyt wygórowane. Gra będzie działać na:

  • Windows 7 lub nowszym, 64-bitowym,
  • Procesorze Intel Core i3-370M 2.4. GHz,
  • 4 GB pamięci RAM,
  • Intel HD 3000,
  • 10 GB dysku twardego.
  • Dostępna na platformy: PC.
Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.