Informacje

Wasteland 3

Studio inXile Entertainment pokusiło się o stworzenie postapokaliptycznej gry RPG, która rozgrywa się w pokrytym lodem Kolorado. Informację o grze Wasteland 3 wykazują, że jest ona zdecydowanie lepsza w porównaniu ze swoimi poprzednimi odsłonami. 

Najważniejsze elementy gry Wasteland 3 

Gra należy do kultowego już cyklu gier RPG, których podstawą jest wizja świata po apokalipsie. Fabuła gry jest osadzona w Kolorado, które zostało pokryte warstwą lodu. Gracz zostaje członkiem Team November, czyli grupy Strażników Pustkowi. Mają oni za zadanie podjąć współpracę z regionem Patriarchą zapewniającym im potrzebne zasoby. W trakcie podróży grupa wpada w pułapkę, w której większość jej członków zostaje zabita. Celem gracza jest odbudowa grupy i pozycji, która została brutalnie zaprzepaszczona. 

Gra polega na odkrywaniu nowych lokacji i na walce z napotkanymi przeciwnikami. Świata nie trzeba przemieszczać jednak na piechotę, ponieważ do dyspozycji został oddany specjalnie do tego przygotowany pojazd o nazwie Kodiak. Jest to gra RPG, tak więc są tu oczywiście również dialogi pozwalające na wyjście z określonej sytuacji poprzez rozmowę, a nie tylko poprzez walkę. W grze trzeba też kontrolować bazę grupy oraz rekrutować jej nowych członków. Ważnych jest większość wyborów, dlatego warto skupić się na wszystkich aspektach rozgrywki. 

To, co interesujące to fakt, że w Wasteland 3 można grać samotnie albo z innym graczem, podstawą jest jednak linia fabularna, która może zyskać w kooperacji całkiem inny wymiar. 

Wymagania sprzętowe 

Gra Wasteland 3 będzie działać na systemie Windows 7 z 8 GB miejsca na dysku oraz na sprzęcie: 

  • Intel Core i5-2600K 
  • 8 GB RAM 
  • GeForce GTX 760 

Gra jest dostępna na platformy: PC, Xbox One, PS4. 

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.