Informacje

Wasteland 3

Studio inXile Entertainment pokusiło się o stworzenie postapokaliptycznej gry RPG, która rozgrywa się w pokrytym lodem Kolorado. Informację o grze Wasteland 3 wykazują, że jest ona zdecydowanie lepsza w porównaniu ze swoimi poprzednimi odsłonami. 

Najważniejsze elementy gry Wasteland 3 

Gra należy do kultowego już cyklu gier RPG, których podstawą jest wizja świata po apokalipsie. Fabuła gry jest osadzona w Kolorado, które zostało pokryte warstwą lodu. Gracz zostaje członkiem Team November, czyli grupy Strażników Pustkowi. Mają oni za zadanie podjąć współpracę z regionem Patriarchą zapewniającym im potrzebne zasoby. W trakcie podróży grupa wpada w pułapkę, w której większość jej członków zostaje zabita. Celem gracza jest odbudowa grupy i pozycji, która została brutalnie zaprzepaszczona. 

Gra polega na odkrywaniu nowych lokacji i na walce z napotkanymi przeciwnikami. Świata nie trzeba przemieszczać jednak na piechotę, ponieważ do dyspozycji został oddany specjalnie do tego przygotowany pojazd o nazwie Kodiak. Jest to gra RPG, tak więc są tu oczywiście również dialogi pozwalające na wyjście z określonej sytuacji poprzez rozmowę, a nie tylko poprzez walkę. W grze trzeba też kontrolować bazę grupy oraz rekrutować jej nowych członków. Ważnych jest większość wyborów, dlatego warto skupić się na wszystkich aspektach rozgrywki. 

To, co interesujące to fakt, że w Wasteland 3 można grać samotnie albo z innym graczem, podstawą jest jednak linia fabularna, która może zyskać w kooperacji całkiem inny wymiar. 

Wymagania sprzętowe 

Gra Wasteland 3 będzie działać na systemie Windows 7 z 8 GB miejsca na dysku oraz na sprzęcie: 

  • Intel Core i5-2600K 
  • 8 GB RAM 
  • GeForce GTX 760 

Gra jest dostępna na platformy: PC, Xbox One, PS4. 

Related posts
Informacje

Crash Bandicoot 4

Gra jest rewelacyjną, barwnąplatformówką,naktórą warto spojrzeć chociaż…
Read more
Informacje

Iron Harvest

Ta strategiczna gra jest obowiązkową pozycją dla fanów gatunku RTS.Wcielając…
Read more
Informacje

Tell Me Why

Decydując sięnarozgrywkę przygodową, warto skusić sięnaTell…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.