Porady

Watch Dogs 2014 porady, newsy, opis

Ubisoft Montreal skupił się tym razem na stworzeniu interesującej, otwartej gry przygodowej z niezwykle wciągającą akcją w tle. Porady dla graczy w grze Watch Dogs 2014 ułatwiają rozgrywkę, przez co staje się ona po prostu bardziej grywalna. Dzięki nim również można się skupić na przyjemności, unikając niepotrzebnych błędów już na samym początku.

Fabuła gry

Rozgrywka toczy się w Chicago, w stanie Illinos. Wcielamy się w postać o imieniu Alden Pearce i włamujemy się do chronionego systemu komputerowego ctOS. System ten jest odpowiedzialny za kontrolowanie miasta, przez co włam do niego daje nam informacje o każdym jego elemencie i aspekcie. Motywem głównego bohatera jest zemsta na ludziach, którzy zamordowali jego siostrę.

Przydatne wskazówki do Watch Dogs 2014

Grając w tę pozycję, warto pamiętać o odpoczynku i zbawiennym jego działaniu na poziom zdrowia naszego bohatera. Jeśli zostanie on ranny, nie potrzebujemy uzdrawiających przedmiotów, a właśnie odpoczynku, podczas którego nie przeszkodzi nam żaden wróg. Korzystajmy więc ze znalezionych po drodze kryjówek. Pamiętajmy też, że gramy komputerowcem, który atakować powinien raczej z takiego ukrycia – lepiej, żeby wróg nie zdobył znacznej nad nim przewagi, bo może się to źle skończyć. Jeśli jednak chcemy walczyć otwarcie – możemy i w tym celu warto odwiedzać dobrze wyposażone sklepy oraz przeszukiwać poległych wrogów. Jeśli jednak chcemy bić gołymi pięściami, to nic nie stoi na przeszkodzie – to też będzie skuteczne! Opcją jest też unikanie walki i skradanie się obok przeciwników.

Bierz pod uwagę, że musisz działać szybko, bo wszędzie czyhają na Ciebie alarmy wzywające policję.

Ważne jest też działanie ostrożne, bo wraz z każdą akcją zwiększa się prawdopodobieństwo, że w końcu policja zacznie na nas polować. W przypadku pościgów korzystajmy z gadżetów, chociażby takich, które zakłócają sygnał GPS pędzących za nami radiowozów z radarami.

Gra działa na platformach PS3, PS4, X360 oraz XONE i Wii U oraz PC.

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.