Porady

World of Tanks porady, newsy, opis

World of Tanks to bardzo dobra gra o tematyce pojazdów pancernych, która jest grą bardzo skillową. Przeczytaj porady dla graczy w grze World of Tanks.

Drzewko czołgów

Polecamy zacząć od drzewka czołgów ciężkich, gdyż to one posiadają najlepszy pancerz, który pozwoli nam ustać na polu bitwy jak najdłużej. Pojazdy te posiadają również bardzo mocne armaty, które są w stanie zapewnić nam przyzwoity wynik w bitwach.

Jeżeli chodzi o nację drzewka, to polecamy linie rosyjskich czołgów np. objecta 277 lub is7. Jeżeli chcecie trochę lepiej strzelać z armaty, a więcej przyjmować ostrzału przez nieco gorszy pancerz, to wybierajcie object 277. Ma on dużo lepsze działo niż is7.

Jednak jeżeli wolicie być bezpieczni i mieć większą pewność, że nie zginiecie, to wybierajcie is7, który z kolei posiada lepszy pancerz.

Są to dwie najprostsze linie do tego, aby zapoznać się z grą World of Tanks i nauczyć się w nią grać. Takie gry jak World of Tanks, wymuszają na graczach ciągłą naukę i doskonalenie się. Co jakiś czas wychodzą nowe mechaniki, które wymagają zapoznania się z nimi i grania według nowych zasad. Jednakże to te wspomniane dwie linie czołgów rosyjskich są już od bardzo długiego czasu i są uważane za najlepsze linie na początek.

Gra jest dostępna na: PC, XBOX ONE, PS4.

Related posts
Porady

Star Wars: Squadrons

Gra jest kolejną propozycją dla fanów serii filmowej, którzy lubią sobie postrzelać. Cenne…
Read more
Porady

Among Us

Mimo, że pozycja ta jest dosyć prosta,porady dla graczywgrze Among…
Read more
Porady

Werewolf: The Apocalypse

Gra została stworzona przez francuskie studio Cyanideijest typowym przedstawicielem RPG…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.