Informacje

Xenoblade Chronicles

To fantastyczna propozycja dla wszystkich fanów gier jRPG, które zdążyły nieco w ostatnich latach stracić na swojej popularności. Warto znaleźć informację o grze Xenoblade Chronicles, chociażby po to, by zobaczyć, jak twórcy zajęli się nie tylko bohaterem, ale też całym otaczającym go światem.


Najważniejsze elementy gry Xenoblade Chronicles


Najistotniejszym elementem gry jest to, gdzie się odbywa cała akcja. Mianowicie są to ciała dwóch, kiedyś ze sobą walczących, bogów. Na jednym z ciał zamieszkują ludzie szykujący się na wojnę rasą zasiedlającą drugie boskie ciało. Druga rasa to mechaniczne istoty, które nie mają zamiaru tej wojny przegrać.


Poruszając się po grze mamy do dyspozycji ogromne tereny, zarówno te równinne, jak i górskie oraz bliższe morzom. Nie tylko lokacje są tu jednak istotne, ponieważ równie interesujące będą pory dnia i nocy. Czasami wcale nie spotkamy postaci, jeśli pojawimy się w jakimś miejscu o nieodpowiedniej porze. Warto zwracać na to uwagę podczas całej rozgrywki.


To, co w grze zdecydowanie zachwyca, to podkład muzyczny. Słychać w nim zarówno gitarę, jak i bardziej wzniośle działające instrumenty. To samo tyczy się grafiki. Baśniowe otoczenie, barwne postacie i wyraziste rysy bohaterów pozwalają na pełne oddanie się klimatowi gry.


Warto zaznaczyć, że walki odbywają się w czasie rzeczywistym, podczas którego otrzymujemy możliwość zarówno ataków standardowych, jak i tych z użyciem mocy specjalnych. Całość planety, czy też ciała boga, możemy zwiedzać na piechotę, a później w specjalnych pojazdach.


Wymagania sprzętowe

Ze względu na brak dostępności na PC, gra wymaga jedynie dobrego ustawienia na platformach, na których działa.

  • Dostępna na platformy: Wii, Wii U, New Nintendo 3DS.

Related posts
Informacje

Anthem

Miłośnicy FPS-ówjużod lutego 2019 roku mogą…
Read more
Informacje

World of Warships

Jednymz najlepiej znanych producentów gier wojennych utrzymanychw konwencji MMO…
Read more
Informacje

World of Warplanes

Rynek gierfree-to-playcieszy siędużą popularnością…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.