Porady

Xenoblade Chronicles porady, newsy, opis

W tym artykule są porady dla graczy Xenoblade Chronicles. Jest to gra RPG z otwartym światem, opracowana przez Monolith Soft i wydana przez Nintendo dla Wii. Po raz pierwszy gra wydana była w Japonii w 2010 r. Później tytuł został wydany w regionie PAL w 2011 r., a następnie w Ameryce Północnej w 2012 r. 

Fabuła 

Xenoblade to gra jRPG opracowana przez studio Monolith Software. Tetsuya Takahashi również brał udział w jej tworzeniu, ale mimo ich powiązań z serią Xenosaga, omawiana tutaj produkcja jest zupełnie innym tytułem i nie ma żadnego związku z tą kultową serią. Głównym bohaterem jest osierocony 18-letni Shulk, który w przeszłości brał udział w wojnie z oddziałami Kishin, które zaatakowały jego wioskę. To, co wydaje się oryginalne, to styl i fabuła. 

Gra oferuje duże, zróżnicowane obszary do eksploracji. Główny bohater nie tylko biegnie po płaskich lokacjach, ale także wspina się po górach czy pływa. Z kolei, aby zapobiec żmudnemu przemieszczaniu się pomiędzy już odwiedzonymi lokacjami, twórcy dodali możliwość teleportacji między nimi. Mechanikę rozgrywki urozmaica zmieniająca się pora dnia i nocy. Wpływa to nie tylko na wygląd odwiedzanych miejsc, ale także na same wydarzenia. Niektóre postacie można spotkać tylko w odpowiednim momencie. Gratką dla fanów może być fakt, że za muzykę do tej produkcji odpowiada Yoko Shimomura, która nagrała ścieżki dźwiękowe do takich pozycji jak Kingdom Hearts czy Parasite Eve. 

Gra dostępna na: Wii, Nintendo 3DS 

Related posts
Porady

Porady dla graczy w grze Transport Fever 2

Porady dla graczyw grze Transport Fever 2 pozwoląCi na rozwinięcie…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Horizon Zero Dawn

Porady dla graczy Horizon ZeroDawnzebrane przez naszą redakcję, pozwolą…
Read more
Porady

Porady dla graczy w grze Total War Saga: Troy

Porady dla graczyw grze Total War Saga:Troyto gratka dla prawdziwych fanów…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.